Kontakinligting

Terrein Besprekings

Voortrekkers en lede van die publiek is beide welkom om die De Bank kampterrein te bespreek of selfs net ‘n staanplek. Kontak gerus vir Martin Janse van Rensburg, die terreinbestuurder,  by 072 070 2612 of debank@voortrekkers.org.za gedurende kantoorure.

NB: Besprekings word slegs deur Martin hanteer!

 

Kampbestuur

PORTEFEULJE NAAM EN VAN KONTAKNOMMER E-POSADRESS
Kampleier Nicol Jacobs +27 83 601 4905 kampleier@wilgedraai.co.za
Kampadjudant Jeno Biljon +27 83 680 5861 kampadjudant@wilgedraai.co.za
Adj.-kampleier: Administrasie Nicoleen Thirion +27 82 924 9606 administrasie@wilgedraai.co.za 
Adj.-kampleier: Finansies Susan Moolman +27 82 744 1119 finansies@wilgedraai.co.za
Adj.-kampleier: Bemarking Willem Scholtz +27 82 823 9446 bemarking@wilgedraai.co.za
Hoofsjef David van Wyk +27 83 769 2961 skeepskombuis@wilgedraai.co.za
Kampmatrone Elize van der Westhuizen +27 82 333 5975 siekeboeg@wilgedraai.co.za
Kwartiermeester Pierre Horak +27 81 553 6062 kwartiermeester@wilgedraai.co.za
Divisieleier: Oewervernuf Werner Beineke +27 71 105 3705 oewervernuf@wilgedraai.co.za
Divisieleier: Varswaterkunde Cobus Muller +27 84 511 2802 varswaterkunde@wilgedraai.co.za
Divisieleier: Roeikunde Dewald Muller +27 84 581 8745 roeikunde@wilgedraai.co.za
Divisieleier: Varswaterhengel Anton van den Berg +27 61 608 8622 varswaterhengel@wilgedraai.co.za
Divisieleier: Seilkuns Johan Lehmann +27 83 300 8677 seilkuns@wilgedraai.co.za
Divisieleier: Ruiterkuns Corné van der Merwe +27 83 306 0357 ruiterkuns@wilgedraai.co.za
Divisieleier: Kampmedia Derek van der Merwe +27 83 676 5729 kampmedia@wilgedraai.co.za
Divisieleier: Motorbootkunde Danie Putter +27 76 050 2640 motorbootkunde@wilgedraai.co.za
Divisieleier: Selfbehoud Willem Scholtz +27 82 823 9446 selfbehoud@wilgedraai.co.za
Divisieleier: Vaandrigte Jeno Biljon +27 83 680 5861 vaandrigte@wilgedraai.co.za

Enige algemene navrae kan ook gestuur word aan navrae@wilgedraai.co.za.