Kontak ons

KAMPBESTUUR

Kampleier Nicol Jacobs 083 601 4905 kampleier@wilgedraai.co.za
Kampadjudant     kampadjudant@wilgedraai.co.za
Adjunkkampleier: Administrasie Nicoleen Thirion 082 924 9606 administrasie@wilgedraai.co.za
Adjunkkampleier: Finansies Susan Moolman 082 744 1119 finansies@wilgedraai.co.za
Adjunkkampleier: Bemarking Willem Scholtz 082 823 9446 bemarking@wilgedraai.co.za
Kursusleier: Oewervernuf     oewervernuf@wilgedraai.co.za
Kursusleier: Varswaterkunde     varswaterkunde@wilgedraai.co.za
Kursusleier: Roeikunde Dewald Muller 084 581 8745 roeikunde@wilgedraai.co.za
Kursusleier: Varswaterhengel     varswaterhengel@wilgedraai.co.za
Kursusleier: Seilkuns Johan Lehmann 083 300 8677 seilkuns@wilgedraai.co.za
Kursusleier: Kampmedia Derek van der Merwe 083 676 5729 kampmedia@wilgedraai.co.za
Kursusleier: Ruiterkuns Corné van der Merwe 083 306 0357 ruiterkuns@wilgedraai.co.za
Kursusleier: Motorbootkunde Danie Putter 076 050 2640 motorbootkunde@wilgedraai.co.za
Kursusleier: Selfbehoud Willem Scholtz 082 823 9446 selfbehoud@wilgedraai.co.za
Kursusleier: Vaandrigte Jeno Biljon 083 680 5861 vaandrigte@wilgedraai.co.za
Scroll to Top